O nas - Naglak - Producent kabin ciągnikowych i do kombajnów
Producent nowoczesnych kabin

Kontakt

NAGLAK

ul. Borecka 33a

63-720 Koźmin Wlkp.

tel.: +48 62 721 68 64

fax.: +48 62 721 02 13

O nas

 

 

Firma NAGLAK powstała w październiku 1989r. Początkowo miejscem jej działalności była mała wieś Mokronos, oddalona od Koźmina Wielkopolskiego o ok. 9 km. Pierwszymi naszymi produktami były kabiny ciągnikowe, głównie pasujące do ciągników typu URSUS C-330 i C-360. 

Z biegiem czasu rozszerzyliśmy produkcję o kabiny pasujące do ciągników URSUS 2812 (MF235) i 3512 (MF255). Wszystkie wyroby cieszyły się dużym uznaniem klientów i szybko okazało się, że trzeba poszukać nowego miejsca prowadzenia działalności, dającego większe możliwości dalszego rozwoju. W związku z tym firma została przeniesiona we wrześniu 1994r. do Koźmina Wlkp., gdzie prowadzi swoją działalność do dnia dzisiejszego. To właśnie tutaj do naszej oferty wprowadziliśmy kabiny do kombajnu BIZON, które okazały się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę…

 

 

 

Dziś możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą składającą się z ponad 90 pracowników, która dokłada wszelkich starań by nasze produkty, które w chwili obecnej obejmują nie tylko kabiny do Ursusów i Bizonów, lecz także zabudowy przeznaczone do nowoczesnych, zagranicznych traktorów, kombajnów, kosiarek oraz innych maszyn i urządzeń, spełniały wymagania najsurowszych norm międzynarodowych, oczekiwania polskich jak i zagranicznych klientów, oraz były nieustannie rozwijane pod względem jakości, wyposażenia, bezpieczeństwa i komfortu obsługi.